+420 608 626 554 (Po-Ne 9-18h)

Prodej sazenic kanadské borůvky hned v několika atraktivních odrůdách! Nechte se hýčkat a objednejte si zdravé sazenice kanadské borůvky s doručením až na zahradu. Prodej sazenic je pro nás zároveň naším koníčkem a podle toho vypadá i náš servis.

Čerstvě utržené borůvky obsahují celou řadu fytonutrientů a antioxidantů. Jsou cenným zdrojem vitaminu C a rozpustné vlákniny. Podporují vidění za šera. V zahradách se prosadily kanadské borůvky, od kterých nabízíme rovnou 14 odrůd, ze kterých si vybere vskutku každý. Při zakoupení více odrůd můžete sklízet čerstvé borůvky klidně i čtvrt roku v kuse. Některé plody pak dorůstají i do velikosti 2,5 cm. Sazenice kanadské borůvky nezapomínejte pravidelně hnojit, hlídat vláhu a při výsadbě použijte výhradně substrát pro borůvky s nízkým pH. Nevysazujte je ve vyšší nadmořské výšce než 700 m.n.m.

Abyste se nedivili, kam zmizela úroda, určitě si pořiďte i síť proti ptákům.

Není borůvka jako borůvka

Nezapomínejte, že čerstvé ovoce dnes nic nenahradí. Ovoce v supermarketech má bohužel k vitaminům daleko a v lékárnách nás zásobí produkty chemického průmyslu, které mají s domácím ovocem společnou jen chemickou strukturu. Čerstvé kanadské borůvky jsou tak ideálním a snadno dostupným doplňkem stravy v dnešním hektickém životě a nyní je můžete mít pár kroků od vašich vchodových dveří. Vyberte si tu svou ještě dnes!