Spouštíme zahradnictví online

Spouštíme zahradnictví online

Poskládali jsme supertým složený z expertů na online prodej a zahradu a výsledkem je zcela nové zahradnictví online - Garlo.cz. Ptáte se, kam směřujeme, co od nás můžete očekávat a proč nakupovat u nás? Pojďme si tyto otázky zodpovědět.

Bude to velké ... již brzy

Rozhodně nechceme být jen dalším zahradnictvím online, byť jich je u nás stále málo. Postupně vytváříme nabídku, která v Česku nemá obdoby. V nabídce Garlo by mělo být brzy přes 5 tisíc živých rostlin, které dokážeme přivézt na každou adresu v ČR jen za 99 Kč a při nákupu nad 999 Kč dokonce zdarma. Pracujeme s dlouhodobou vizí.

Zahradnictví online

Chceme propojit běžná offline zahradnictví a umístit je do jednoho zahradnictví online. Každému z nás tak odpadne mnoho starostí. Žádné klasické zahradnictví nemá vše skladem, takže jich člověk často musí navštívit hned několik. Garlo.cz funguje přesně opačně - zboží dorazí až na vaši zahradu. Neztrácejte drahý čas a peníze za benzín. Od teď už nemusíte!

Jen se na chvilku zamyslete: Užíváte si zasloužený relax na vaší útulné zahrádce a přímo z lehátka vybíráte potřebný sortiment. Porozhlédnete se po zahradě a rázem zjistíte, co je třeba dokoupit. Snadno si vyfiltrujete hnojivo pro borůvky, nový mrazuvzdorný keř do polostínu vysoký maximálně 140cm, ujistíte se, že je vhodná doba pro výsadbu, a následující den dorazí objednávka až k vám do zahrady.

Již v těchto dnech připravujeme také unikátní aplikaci, o které se vám ani nezdálo! Psss ...

Práce na zahradě je během sezóny prakticky pořád. Víme, které rostliny máte na zahradě, takže vás rádi bezplatně upozorníme, že by bylo vhodné ostříhat broskev, pohnojit kanadskou borůvku a zalít ji v případě delšího sucha. Nemůžete najít už ani zbytek hnojiva? Nevadí, stačí otevřít smartphone, párkrát kliknout a hnojivo bude druhý den u vás! V případě potřeby můžete zavolat našemu specialistovi ze zahradnictví online, který vám zdarma poradí se stříháním i správným vedením kompostu.

Zahradnictví online bez amatérů

Servis Garlo.cz vychází z mnohaleté praxe v oblasti IT, rostlin i péče o zákazníky. Nemusíte se tak obávat, že by zásilka dorazila na odpis. Neustále sledujeme vaše potřeby a nezapomínáme ani na sezónní nabídky, abyste měli vždy možnost doplnit zásoby za rozumné ceny.