Dřevěné uhlí 2,5kg

Základní stavební kámen každé grilovačky

Přečtěte si

České dřevěné uhlí z bukového dřeva je perfektním základem pro zdařilou zahradní párty na vaší zahradě. Masu dodá jedinečnou chuť, která je podstatou každého správně provedeného grilování. V balení naleznete i podpalovač a sirky, protože naším cílem je dodávat komplexní řešení a zbavit zákazníka zbytečných starostí.

Vítěz testu iDnes.cz!

Dřevěné uhlí s historií

V rodinné firmě na Křivoklátsku vznikají extra velké a výhřevné kusy dřevěného uhlí dle tradičních a osvědčených postupů, které se od starověku příliš nezměnily. Na jeden kilogram poctivého dřevěného uhlí je potřeba pět kilogramů dřeva. Snadno si tak spočítáte, že za běžnou cenu nelze vyrobit 100% kvalitní dřevěné uhlí z tvrdého dřeva. Kvalitu grilovacího uhlí jen potvrzují ohlasy zákazníků i objektivní české norma ČSN EN 1860 2 a německá norma DIN 517 49. Tento produkt neuvolňuje zdraví škodlivé látky.

Uhlí obsahuje téměř pětkrát méně nežádoucího popelu v porovnání s briketami.

Dřevěné uhlí značky Garlo vyniká ještě v jednom ohledu - šetří čas chytrým lidem. Pytle s uhlím přiveze kurýr již druhý den až k vašim dveřím a správnou teplotu chytne palivo již po 15 minutách od zapálení. Díky dlouhé výhřevnosti navíc žhne až 4 hodiny, takže nemusíte hned rozdělávat další porci uhlí, až budete chtít grilovat víc várek masa.

Vlastnosti dřevěného uhlí

  • Fixní uhlík: 96%
  • Vlhkost: 4%
  • Velikost: 2 až 6cm
  • Hmotnost: 2,5kg