Granule proti slimákům 1kg

Skoncujte se slimáky jednou pro vždy

Přečtěte si

Stále častěji si lidé kupují granule proti slimákům, kteří dnes sežerou nekompromisně vše, na co přijdou. Ne všechny granule však splňují požadavky a přání zákazníků. Proto dal náš tým Garlo hlavy dohromady a sepsali jsme, co všechno by měl produkt splňovat. Moderní granule proti slimákům by tak měly splňovat níže uvedené body.

Parametry kvalitních granulí proti slimákům

  • Neuohrožují domácí mazlíčky
  • Jsou nezávadné pro půdu
  • Fungují i za deště
  • Likvidují slimáky až v jejich úkrytu

Tyto body splňuje například oblíbené balení granulí proti slimákům od německé firmy Neudorff s přírodní účinnou látkou (fosforečnanem železitým). Přípravek nese název Ferramol a je vhodný i pro ekologické zemědělství! Prodejní balení obsahuje drobné granule, které se za deště zvětšují a jsou tak ještě atraktivnější pro slimáky. Za sucha se pak opět smrsknou a na pozemku jsou téměř neviditelné. Granule proti slimákům tak příliš nenarušují ani vizuální obrázek vaší hezké zahrádky.

Věděli jste, že přirozeným nepřítelem slimáka je třeba ropucha a ježek?

Granule proti slimákům dnes za skvělou cenu

Říkáte si teď, že takový zázrak bude cenově nepřijatelný? Takové obavy můžete hodit za hlavu, protože na jeden metr čtvereční potřebujete jen 5 gramů granulí, což vyjde cca na pouhou jednu korunu. Navíc jsme nezmínili ještě jedno výrazné pozitivum. Slimáci umírají až po schování se v úkrytu, takže je nemusíte sbírat ze zahrady. Zároveň tím eliminujete množství slizu, které po nich zůstává na pozemku. Přípravek funguje i proti hlemýžďům.

Zbavte se slizkého nepřítele snadno a rychle!