Hnojivo na trávník Garlo Profi

Profesionální travní hnojivo pro 100m² na celý rok

Přečtěte si

Skoro bez práce

Pohodlné povahy pravděpodobně nebudou příliš dlouho váhat a pořídí si hnojivo na trávník řady Profi. Tato novinka na trhu prošla dlouholetým testováním a výsledkem je technologie, díky které toto hnojivo na trávník vydrží působit až 9 měsíců.

Opravdu stačí jen 1 aplikace za rok. Zapomeňte na hnojení každý měsíc.

Díky tomu stačí jen jedna dávka za rok! Nejen že si tak ušetříte hodiny práce strávené v souvislosti s pěstováním trávníku, ale vašemu trávníku zajistíte i 100% rovnoměrný přísun živin po celý rok.

Hnojivo na trávník s velice pozvolným uvolňováním

Proč to dává smysl? Trávník díky tomu roste naprosto rovnoměrně po celý rok, jeho barva je stále optimálně zelená a kořeny dokážou spotřebovat veškeré hnojivo na trávník. Zamezíte tak i splavení nežádoucích látek do našich vod, kvůli kterým jsou české rybníky tak krásně zelené. Zároveň tím eliminujete možnost popálení trávníku.

Obsahuje také hořčík s příznivým účinkem na barvu trávníku.

Závěrem zopakujeme ještě jednou tu nejpodstatnější informaci. Hnojivo budete muset rozhodit jen jednou za rok bez negativního důsledku na kvalitu trávy. Dokážete si představit ty desítky hodin, které tím odpadnou? S levným hnojivem na trávu byste museli hnojit 6x za rok!

Udělejte si volno s hnojivem na na trávník s dlouhodobým působením.