Hnojivo na trávu Garlo Klasik

Nejlevnější travní hnojivo na internetu pro 100m² na celý rok

Přečtěte si

Supervýhodné hnojivo na trávu

Naši inženýři se zamysleli nad tím, jak vytvořit kvalitní hnojivo s co nejnižší cenou, a výsledkem je hnojivo na trávu, které připravíme přesně na míru vaší zahradě na celou sezónu. Víme, že perfektní trávník potřebuje trochu jiné živiny na jaře než po zbytek roku.

Součástí balení hnojiva na trávu jsou přesné instrukce.

Proto vám doručíme skoro 18kg hnojiva v samostatných pytlích. Každý pytel je pro jiné období. Přesné instrukce naleznete v našem manuálu, který obdržíte spolu s hnojivem. V případě potřeby je vám nonstop k dispozici i náš specialista na telefonu. Každý měsíc od dubna až do září je potřeba vzít z pytle přesně danou část hnojiva a rozhodit ji trávník.

Hnojivo na trávník bez starostí

Vzhledem k přesně naváženému množství hnojiva na trávník se vám nebude stávat, že byste museli řešit otázku, kam tolik litrů granulí uskladnit. Na konci sezóny zkrátka nic nezůstane. Zároveň se nemusíte obávat ani mrazu, protože na zimu jednoduše žádné hnojivo na trávu nezbude - za předpokladu, že si náš produkt nakoupíte na jaře. V případě zájmu můžeme nastavit také automatické upozornění na email nebo telefon (SMS), abyste trávník nezapomněli nikdy včas pohnojit.

Dejte dnes vaší peněžence pohov a ušetřete s levným hnojivem Garlo Klasik.