<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-M3N3QK7&l=dataLayer" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"></iframe>

Japonský javor

(Acer palmatum)

Základní informace:

Kde zasadit:
(slunce)
(polostín)
Zavlažování:
(časté - vlhkomilné)
Opadavost:opadavé
Barva květu:
Barva listu:
Mrazuvzdornost:do  -29 °C
Výška: 300 — 400  cm
IIIIIIIVVVIVIIVIIIIXXXIXII
Doba květu
          

Kde sazenice prodávají?

Flos

od 499 Kč

Přečtěte si:

S javorem dlanitolistým si vyhrajete. Skvěle se totiž tvaruje a je vhodný i pro začínající pěstitele bonsají. Je jednou z nejvyhledávanější solitér. Zjistěte proč. Krásné listy dodají zahradě na extravaganci. Navíc starší sazenice javoru dlanitolistého vytváří zajímavou patrovou strukturu. Díky zahradnictví online můžete mít javor dlanitolistý na pár kliků online. Kurýr vám je doveze pohodlně až domů. Vy jen vyberte místo, kde se bude javor vyjímat. Tip zahradního designera: Kvůli barvě javor dlanitolistý vynikne v okolí tmavých jehličnanů.

Naučte se pěstovat bonsaje se sazenicemi javoru dlanitolistého.

Jak se starat o rostlinu:

Rostlina Javor dlanitolistý potřebuje k bujnému rašení spoustu slunečních paprsků nebo omezené množství slunce. Sazenice navrhujeme pravidelně zalévat. Fialové květy vám udělají radost od května do června. Listy mají zelenou barvu. Zelené listy na zimu opadávají před zimními měsíci. Rostlina přečká zimní teploty do -29 °C. Dorůstá do výšky 300 — 400 cm.