<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-M3N3QK7&l=dataLayer" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"></iframe>

Kustovnice cizí 'Goji'

(Lycium barbarum 'Goji')

Základní informace:

Kde zasadit:
(slunce)
Opadavost:opadavé
Barva květu:
Barva listu:
IIIIIIIVVVIVIIVIIIIXXXIXII
Doba květu
       

Kde sazenice prodávají?

Neleň pro zeleň

od 144 Kč

Přečtěte si:

Udělejte si domácí goji. Tak se v Číně nazývají plody kustovnice cizí. Oproti kustovnici čínské vyrostou sazenice kustovnice cizí až do výšky 3 metrů. Nabídnou tak víc plodů, které jsou ke všemu i větší. Hodí se do marmelád nebo například směsi müsli. Goji posiluje imunitu, podporuje soustředění a zvyšuje vitalitu. Ne náhodou se plodům boji říká superpotravina. Přípravky z goji jsou proto poměrně drahé. Vy si ale sazenice kustovnice cizí můžete vypěstovat doma a mít tak dostatek plodů na celý rok. Ve srovnání online zahradnictví si vyberte nejvhodnější nabídku. Pak stačí počkat, než vám kurýr se sazenicemi kustovnice zaklepe na dveře.

Ušetřete peníze, vypěstujte si kustovnici doma.

Jak se starat o rostlinu:

Rostlina Lycium barbarum 'Goji' potřebuje ke zdárnému rašení slunečné stanoviště. Fialové okvětní lístky se objevují od května do září. Listy mají šedou a zelenou barvu. Zelené listy na zimu opadávají před zimními měsíci.