Mykorhiza pro borůvky 100g

Vhodná také pro rododendrony, azalky a vřesy

Přečtěte si

Mykorhiza pro borůvky se 3 druhy hub

O symbióze už jste jistě někdy slyšeli. Jde o vzájemně výhodný vztah dvou živých organizmů. V případě mykorhizy se jedná o soužití houby s kořeny vyšších rostlin. Houba z rostliny odčerpává kontaminanty a opačným směrem jí dodává živiny a podporuje příjem vody. Tato mykorhiza pro borůvky obsahuje tři druhy hub a je vhodná pro všechny rododendrony, azalky, vřesy, brusnice a samozřejmě i kanadské borůvky.

Věděli jste, že dodáním mykorhizy snížíte potřebu zálivky i hnojiv?

Pokud se rozhodnete investovat do mykorhizy pro borůvky, rostliny se vám odmění krásnějšími květy, výrazně vyšší plodností a nebudou tak choulostivé vůči chorobám a suchu. Jedno balení vystačí pro 3 rostliny (v případě vřesů pro 30).

Objednejte si mykorhizu pro borůvky a sklízejte již od příští úrody až o 30% víc plodů!

Pěstování

Jak mykorhizu použít? Obsah sáčku vmíchejte do uvedeného množství vody. Po důkladném promíchání vznikne kašovitá směs, do které se namáčí kořeny tak, aby směs pokryla celý povrch kořenového systému. Mykorhizu pro borůvky můžete aplikovat i na vzrostlé stromy. Udělejte maximálně 10 jamek okolo rostliny a aplikujte do nich mykorhizu. Jamky zasypte zeminou. Obsah sáčku aplikujte vždy přímo na kořeny!