Mykorhiza pro bylinky 90g

Přečtěte si

Mykorhiza pro bylinky je naprostou novinkou na českém trhu! Jedná se o unikátní kombinaci mykorhizních hub, které rostlině dodávají vodu a živiny, které si rostlina sama neumí opatřit. Díky tomu snáz odolává i delšími suchu. U bylinek navíc prokazatelně zvyšuje obsah aromatických látek. Třeba mátový čaj tak bude s mykorhizou ještě působivější!

Výhody mykorhizy pro bylinky

  • Je v souladu s ekologickým pěstováním
  • Zvyšuje obsah aromatických látek v rostlinách
  • Podporuje zdravý růst bylinek

Mykorhizu pro bylinky doporučují zahradníci zejména k levanduli, bazalce, mátě, tymiánu, petrželi, šalvěji, majoránce, mateřídoušce a rozmarýnu. K jedné bylince přidejte 15g přípravku. 90g balení tedy vystačí na 6 bylinek. Každé balení dorazí také s praktickým návodem pro správnou aplikaci.

Podpořte zdravý růst vašich bylinek.

Pěstování

Jak mykorhizu použít? Obsah sáčku vmíchejte do uvedeného množství vody. Po důkladném promíchání vznikne kašovitá směs, do které se namáčí kořeny tak, aby směs pokryla celý povrch kořenového systému. Mykorhizu pro borůvky můžete aplikovat i na vzrostlé stromy. Udělejte maximálně 10 jamek okolo rostliny a aplikujte do nich mykorhizu. Jamky zasypte zeminou. Obsah sáčku aplikujte vždy přímo na kořeny!