+420 608 626 554 (Po-Ne 9-18h)

Rosa 'Heritage'

Kde zasadit:
(slunce)
Zavlažování:
(časté - vlhkomilné)
Barva květu:
Barva listu:
Výška:120 cm
IIIIIIIVVVIVIIVIIIIXXXIXII
Doba květu
        

Přečtěte si:

Mezi velkokvěté růže patří právem i tato anglická růže, kterou vyšlechtil Brit David Austin. Díky tomu má tato velkokvětá růže výjimečné vlastnosti. Odolává i delším dešťům, kombinuje to nejžádanější ze starých i nových odrůd a kvete od června až do konce září. Doporučujeme ji zahrádkářům, kteří si zakládají na eleganci a svým blízkým chtějí dopřát nevšední zážitek, když zrovna zavítají na návštěvu. Kvetoucí růže Heritage organizuje každé léto doslova podmanivé představení.

Výhody velkokvěté růže Heritage

  • Po řezu skvěle regenerují
  • Rozkvétají obrovskými květy
  • Jsou odolné proti létu pod psa

Jak se o velkokvětou růži Heritage starat? Nezanedbávejte řez, rostlině dopřejte slunné místo a bohatě ji během sucha zalévejte. Za těchto podmínek doroste až do výšky 120 centimetrů. Odrůda Heritage kvete jemně růžovou barvou, která symbolizuje dívčí půvab. Růže budou vypadat dobře také společně se světle oranžovými růžemi.

Vyšperkujte i vaši zahradu!

Jak se starat o rostlinu:

Rostlina Rosa 'Heritage' vyžaduje ke zdárnému růstu spoustu slunečních paprsků. Sazenice navrhujeme pravidelně zavlažovat. Růžové květy vás potěší od června do září. Listy mají zelenou barvu. Dorůstá do výšky 120 cm.

Pěstování:

Jak na výsadbu a pěstování Rosa 'Heritage'? Pomůže vám náš online Rostlinář.

VyzkoušetNejlevnější zahradník - Rostlinář

Prozkoumejte související kategorie: