<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-M3N3QK7&l=dataLayer" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"></iframe>

Růže mnohokvětá Kordes 'Caramella'

(Rosa 'Caramella')

Základní informace:

Kde zasadit:
(slunce)
(polostín)
Zavlažování:
(časté - vlhkomilné)
Opadavost:opadavé
Barva květu:
Barva listu:
Mrazuvzdornost:do  -29 °C
Výška: 100 — 150  cm
IIIIIIIVVVIVIIVIIIIXXXIXII
Doba květu
       

Přečtěte si:

Keřová růže Caramella nabízí až 10 centimetrů velké květy se širokým spektrem barev. Poupata se rozevírají postupně v průběhu vegetace. Keřovou růži doporučujeme vysadit do pásové výsadby společně s dalšími rostlinami, nicméně hezky bude vypadat i jako samostatně stojící růže.

Výhody růže Caramella

  • Vysoká odolnost vůči mrazům
  • Výška až 120 centimetrů
  • Nízká náchylnost vůči chorobám

Rostliny sázejte maximálně tři na jeden metr. Jestliže chcete mít jistotu, že zakoupená růže dobře zakoření, na dno jámy rozprostřete vydatnou dávku kompostu ještě před usazením růže. Vedle atraktivních květů se tato keřová růže pyšní oceněními z Belgie i České republiky.

Propadněte panenské kráse růží!

Jak se starat o rostlinu:

Rostlina Růže mnohokvětá 'Caramella' potřebuje k bujnému zakořenění spoustu slunečních paprsků nebo polostín. Sazenice radíme pravidelně zalévat. Žluté květy spatří světlo světa od června do října. Listy mají zelenou barvu. Zelené listy na zimu opadávají před zimními měsíci. Rostlina přečká zimní teploty do -29 °C. Dorůstá do výšky 100 — 150 cm.