Síť proti ptákům

Síť na borůvky apod. o rozměru 5 krát 5 metrů

Přečtěte si

Síť proti ptákům je neocenitelným doplňkem každého zahradníka, bez kterého se neobejdete například v situaci, kdy máte na zahradě kanadské borůvky. Až si pořídíte tuto síť proti ptactvu, budete mít 100% jistotou, že nepřijdete ani o část úrody. Velikost jednoho oka je 2x2cm.

Zatraceně užitečný pomocník

Síť lze do zahrady snadno umístit a díky slabým, avšak pevným vláknům, nekazí vzhled zahrady. Ochranná síť proti ptákům značky Garlo je vyrobena z polypropylenu za použití speciální technologie bez tkaní a pletení.

Speciální technologie bez tkaní a pletení s vysokou životností.

Tím bylo dosaženo extrémně dlouhé životnosti, takže vám tento výrobek bude sloužit hned několik sezón. Dovedete si vůbec představit, kolik kilogramů plodů s touto sítí proti ptákům zachráníte? Pokud ano, pak věřím, že už chápete, jak moc se tato chytrá investice doslova za pár korun vyplatí.

Kdy natáhnout sítě proti ptákům

Tipnu si, že patříte mezi ty, kteří už o svou úrodu díky ptákům přišli, že ano? Také jsem se o tuto vychytávku začal zajímat pozdě, na tom není nic divného. Tudíž už asi moc dobře víte stejně jako já, kdy ptákům začaly chutnat plody na vaší zahradě. Síť proti ptákům však doporučujeme připravit již tak 2 týdny před ptačími nálety. Obvykle to bývá v době, kdy plody začnou chytat finální barvu.

Síť natahujte s prvním náznakem zabarvení plodů.

Každá odrůda začíná dozrávat jindy, proto univerzální datum neexistuje. Pokud netušíte, kdy síť vytáhnout z garáže, raději se poraďte třeba s naším specialistou na online chatu, který je umístěný v pravém dolním rohu webu Garlo.cz

Nenechte si sežrat úrodu, na kterou se celý rok těšíte!