<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-M3N3QK7&l=dataLayer" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"></iframe>

Slunečnice vrbolistá

(Helianthus salicifolius)

Základní informace:

Kde zasadit:
(slunce)
Zavlažování:
(méně časté - suchomilné)
Barva květu:
Mrazuvzdornost:do  -34 °C
Výška:250 cm
IIIIIIIVVVIVIIVIIIIXXXIXII
Doba květu
          

Kde sazenice prodávají?

Flos

od 99 Kč

Přečtěte si:

Čím ozdobit slunná místa vaší zahrady? Přece sazenicemi slunečnice vrbolisté. Mají unikátní převislé olistění, díky kterému vypadají skvěle, i když zrovna nekvetou. Vrcholky pak v květnu ozdobí sytě žluté úbory. Tip zahradníka: Na podzim keř zmohutní. Aby se nerozvaloval, je lepší jej svázat. Rostlina vypadá skvěle jak ve výsadbě, tak i jako solitéra, která se otáčí za sluncem. Využijte prodeje slunečnice vrbolisté online a nakupte v jednom z online zahradnictví. Nabídky máte srovnané na jednom místě, nyní si stačí jen vybrat. Kurýr vám sazenice přiveze až domů. Pokud si přesto chcete vybrat sazenice slunečnice vrbolisté sami, opište si adresu nejbližší kamenné prodejny.

Upusťte uzdu fantazii a pěstujte slunečnici vrbolistou.

Jak se starat o rostlinu:

Rostlina Slunečnice vrbolistá potřebuje k bujnému růstu dostatek slunce. Sazenice navrhujeme jen příležitostně zavlažovat. Žluté okvětní lístky rozkvetou od září do října. Rostlina přečká mráz do -34 °C. Dorůstá do výšky 150 — 250 cm.