Travní osivo Garlo Park 1kg

Přečtěte si

Hledáte travní osivo, na kterém neplánujete hrát fotbal a provozovat další fyzicky náročné aktivity? Pak zbystřete, protože travní osivo Garlo Park by vám mělo udělat radost, stejně jako ji přineslo již mnoha zákazníkům. Dali jsme dohromady speciální travní odrůdy a výsledkem je travní směs, která perfektně vypadá, při letmém doteku budete mile překvapeni její strukturou příjemnou na dotek a po celý rok si budete při každém sekání libovat, že neroste tak urputně do výšky jako běžná tráva.

Výhody travního osiva Garlo Park

  • Travní osivo snadno vzchází
  • Neroste zbytečně moc do výšky
  • Je příjemné na dotek
  • Vypadá perfektně i za škaredého počasí
  • Nevyžaduje extra péči jako golfový trávník

Troufnu si tvrdit, že v této fázi jste již pevně rozhodnuti, že se pustíte do setí. V tom případě oceníte nepochybně extrémně vysokou klíčivost. Neprodáváme zbytečně milion druhů travní směsi, které se neprodají a čekají roky na skladě na svého majitele, takže si můžete být jisti, že semena pocházejí z poslední žně. Méně zkušení zahradníci určitě upotřebí také stručný návod pro správné založení trávníku. V balení nechybí ani cenný manuál určený pěstování trávníku.

S Garlem se při výběru neztratíte. Vybíráte jen ze 2 prvotřídních travních osiv.

Pokud nemáte malé děti a sami neplánujete, že budete na zahradě sportovat, tahle travní směs je přesně pro vás. V opačném případě zvolte travní semena Garlo Sport.