<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-M3N3QK7&l=dataLayer" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"></iframe>

Tůje 'Brabant'

(Thuja occidentalis 'Brabant')

Základní informace:

Kde zasadit:
(slunce)
(polostín)
Zavlažování:
(méně časté - suchomilné)
Opadavost:stálezené
Barva listu:
Mrazuvzdornost:do  -40 °C
Výška:1200 cm
Šířka:300 cm

Kde sazenice prodávají?

Flos

od 336 Kč

Přečtěte si:

Chcete rychle zarůst a udělat si na pozemku soukromí? V tom případě příliš neotálejte a kupte si thuji Brabant. Za rok naroste až o 50 centimetrů! Thuje Brabant roste doslova před očima. Nastartovat ji můžete již při výsadbě vydatnou dávkou kompostu.

Výhody thuje Brabant

  • Roste doslova před očima - až o půl metru za rok
  • Vydrží i tvrdé 45°C mrazy
  • Na 1 metr živého plotu stačí bohatě jen 2 thuje

Potřebujete jinou velikost? Žádný problém! Zahradnictví mají různé velikosti.

Nejvýhodnější jsou cca 30cm sazenice. Snadno je zasadíte a ještě ušetříte. Thuji Brabant stačí po převzetí jen posadit do 20cm výkopu, zahrnout zeminou a zalít. Nic víc. Živý plot vytvoříte rychle i bez pomocníka a ještě budete mít čas třeba na pořádnou grilovačku. Tuje Brabant jsou velice odolné i pro přepravu, ale i tak raději garantujeme dodání neponičených kusů. V případě potřeby zničenou thuji neváhejte vyreklamovat.

Objednejte si thuje Brabant a žijte brzy v soukromí.

Jak se starat o rostlinu:

Rostlina Zerav západní 'Brabant' potřebuje ke zdárnému zakořenění spoustu slunečních paprsků nebo omezené množství slunce. Sazenice doporučujeme jen příležitostně zavlažovat. Řadí se mezi stálezené. Sazenice potřebuje zazimování. Dorůstá do výšky 350 — 500 cm.