<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-M3N3QK7&l=dataLayer" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"></iframe>

Tůje 'Smaragd'

(Thuja occidentalis 'Smaragd')

Základní informace:

Kde zasadit:
(slunce)
(polostín)
Zavlažování:
(méně časté - suchomilné)
Opadavost:stálezené
Barva listu:
Mrazuvzdornost:do  -40 °C
Výška:600 cm
Šířka:150 cm

Kde sazenice prodávají?

Rostlinky.cz

od 100 Kč

Online zahradnictví

od 89 Kč

Přečtěte si:

Tůje na živé ploty by měla mít hustou a nepropustnou korunu, měla by rychle růst a měla by být nenáročná na údržbu. Přesně takové požadavky splňuje thůje Smaragd - prodejní bestseller. Je tak vhodnou alternativou k běžnému plotu a vypadá výrazně lépe než studená zeď. Vždyť tůje na živé ploty používali již naši předkové.

Výhody rychle rostoucí tůje na živé ploty

  • Živé ploty nemusíte každé tři roky natírat
  • Tůje potřebuje jen minimum péče
  • K prodeji jsou až 100 centimetrové sazenice

Chcete raději přirozený živý plot? Kontaktujte nás a zahradní architekt vytvoří řešení na míru.

Tůje na živé ploty zasílají vybraná online zahradnictví v patentovaných kartonových krabicích po celé ČR. Nemají problém dopravit ani 100 thůjí. Online prodej sazenic máme zkrátka v malíčku. Před výsadbou myslete na fakt, že na každý metr živého plotu potřebujete dvě tůje. A to nejlepší závěrem: U certifikovaných zahradnictví garantujeme, že rostliny obdržíte v prvotřídní kvalitě, jako kdybyste se stavili osobně.

Vytvořte si živý plot, přes který vás neuvidí ani zvědavý soused z balkónu!

Jak se starat o rostlinu:

Rostlina Zerav západní 'Smaragd' potřebuje k bujnému růstu dostatek slunce nebo částečně zastíněné stanoviště. Sazenice radíme jen příležitostně zalévat. Řadí se mezi stálezené. Rostlina vydrží mráz do -40 °C. Dorůstá do výšky 350 — 600 cm.